Info o KETER Květináč COZIES L hnědá - hodnocení a parametry

Informace: KETER Květináč COZIES L hnědá Květináče Keter

Popis produktu: Květináč KETER Květináč COZIES L hnědá: Pokud si chcete stylově vyzdobit vaší domácnost, pak neváhejte s pořízením krásného květináče COZIES velikosti L od značky KETER. Plastový květináč má moderní design, který napodobuje vzor pletení (knit). Postavit ho lze kamkoliv, kromě toho ale květináč nabízí také závěsný systém, můžete si tak vyzdobit balkón, verandu či jakoukoliv místnost shora. Je složený z vnitřního květináče pro výsadbu a designového hnědého obalu. Údržba je velice snadná, květináč je odolný špatnému počasí a UV záření. Klíčové vlastnosti květináče KETER COZIES LModerní design, která napodobuje vzor pleteníZávěsný systém - skvělý na balkón či terasuKvalitní plastový materiálSkládá se ze dvou částí - vnitřní květináč pro výsadbu a designový obalOdolný nepříznivému počasí i UV zářeníVelikost L - šířka květináče je 54 cmVe hnědé barvě ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Květináč COZIES L hnědá za skvělou cenu 660 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Květináč COZIES L hnědá

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Květináč COZIES L hnědá skvělá volba v kategorii Květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Květináč COZIES L hnědá od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Květináč COZIES L hnědá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Květináč COZIES L hnědá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Květináč COZIES L hnědá Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Květináč COZIES L hnědá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Květináč COZIES L hnědá Keter na zahradu

KETER Květináč COZIES L hnědá Květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Květináč COZIES L hnědá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 660 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Květináč COZIES L hnědá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106927162 z výroby
- produkt je v kategorii Květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Květináč COZIES L hnědá Květináče
Cena zboží
660 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Květináče Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Květináč COZIES L hnědá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106927162, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.