Info o KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit - hodnocení a parametry

Informace: KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit Květináče Keter

Popis produktu: Sud KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit: Odolný plastový sud KETER INDIGO WATER o objemu 200 l je téměř nezbytnou součástí všech zahrad. Velkokapacitní kontejner na vodu je ideálním řešením pro ty, co mají racionální přístup k řízení přírodních zdrojů. Sud je určen na dešťovou vodu. Plnou stabilitu konstrukce sudu zajistíte snadno pomocí upevnění. Průniku kontaminantů zabraňuje nainstalovaný filtr. Proto si můžete být jisti, že uvnitř naleznete vždy čistou vodu. Klíčové vlastnosti plastového sudu KETER INDIGO WATER o objemu 200 lPlastový sud na dešťovou vodu s podstavcemZákladna zajišťuje plnou strukturální stabilituVe stejné kolekci naleznete také sud v barvě antracitSoučástí je vypouštěcí systémKvalitní zpracováníSnadná údržbaMožnost připevnění k okapuRozměry:72 × 107 cmHmotnost:10 kgObjem:200 lBarva:Indigo - Grafit ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit za skvělou cenu 1 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit skvělá volba v kategorii Květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit Keter na zahradu

KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit Květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 8711245139845 z výroby
- produkt je v kategorii Květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit Květináče
Cena zboží
1 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Květináče Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER INDIGO WATER 200L s podstav. grafit) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 8711245139845, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.