Info o Keter EASY GO BREEZE 50L černý - hodnocení a parametry

Informace: Keter EASY GO BREEZE 50L černý Manipulační technika Keter

Popis produktu: Vozík Keter EASY GO BREEZE 50L černý: Multifunkční plastový vozík EASY GO BREEZE Keter zaujme především svým jedinečným designem s plastovou rukojetí a kolečky. Díky kolečkům a nízké hmotnosti je manipulace s vozíkem velice snadná a pohodlná. Vozík je vyroben z vysoce odolných plastů a jeho kapacita je až 50 l. Maximální zatížení vozíku je 50 kg. Můžete v něm převážet kompost, plevel, menší zahradní nářadí nebo i vodu. Určitě jej využijete především na zahradě, ale své uplatnění najde i v interiéru. Přednosti vozíku EASY GO BREEZE KeterZahradní vozík s rukojetíKolečka pro snadnou manipulaciNízká hmotnostVyroben z vysoce odolných plastůKapacita 50 lJedinečný designMultifunkční využití na zahradu i domuRozměry:51 × 56 × 84 cmHmotnost:1,7 kgNosnost:50 kgBarva:černá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Keter EASY GO BREEZE 50L černý za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Keter EASY GO BREEZE 50L černý

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter Keter EASY GO BREEZE 50L černý skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Keter EASY GO BREEZE 50L černý od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Keter EASY GO BREEZE 50L černý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Keter EASY GO BREEZE 50L černý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Keter EASY GO BREEZE 50L černý Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Keter EASY GO BREEZE 50L černý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Keter EASY GO BREEZE 50L černý Keter na zahradu

Keter EASY GO BREEZE 50L černý Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Keter EASY GO BREEZE 50L černý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Keter EASY GO BREEZE 50L černý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106923584 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Keter EASY GO BREEZE 50L černý Manipulační technika
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Keter EASY GO BREEZE 50L černý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106923584, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.