Info o KETER E- COMPOSTER 470L s podst. - hodnocení a parametry

Informace: KETER E- COMPOSTER 470L s podst. Kompostéry Keter

Popis produktu: Kompostér KETER E- COMPOSTER 470L s podst.: Přemýšlíte nad uložením organického odpadu a jeho dalším využití pro vaši zahradu? Tuto možnost nabízí kompostér KETER E- COMPOSTER o obsahu 470 litrů. Oceníte u něj jak speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces, tak pěkný design, který skvěle zapne do jakékoliv zahrady. Kompostér KETER E- COMPOSTER zabraňuje vytváření typického zápachu díky svému konstrukčnímu řešení, ke kompostéru náleží i praktický podstavec. Montáž kompostéru KETER E- COMPOSTER  zvládnou i méně zruční, stačí pouze do sebe zacvakat zámečky plastových dílů. Klíčové vlastnosti kompostéru KETER E- COMPOSTERZahradní kompostér o obsahu 470 litrůZ organického odpadu vyrobí užitečné hnojivoKonstrukční řešení zabraňuje zápachuSpeciální tvar urychluje rozkladný procesKe kompostéru náleží podstavecStylový design vhodný do jakékoliv zahradyJednoduchá montáž díky zacvakávacím zámkům ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER E- COMPOSTER 470L s podst. za skvělou cenu 949 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER E- COMPOSTER 470L s podst.

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER E- COMPOSTER 470L s podst. skvělá volba v kategorii Kompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER E- COMPOSTER 470L s podst. od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER E- COMPOSTER 470L s podst.}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER E- COMPOSTER 470L s podst. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER E- COMPOSTER 470L s podst. Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER E- COMPOSTER 470L s podst., nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER E- COMPOSTER 470L s podst. Keter na zahradu

KETER E- COMPOSTER 470L s podst. Kompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER E- COMPOSTER 470L s podst. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 949 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER E- COMPOSTER 470L s podst. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 3253920000620 z výroby
- produkt je v kategorii Kompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER E- COMPOSTER 470L s podst. Kompostéry
Cena zboží
949 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompostéry Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER E- COMPOSTER 470L s podst.) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 3253920000620, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.