Info o KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. - hodnocení a parametry

Informace: KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. Kompostéry Keter

Popis produktu: Kompostér KETER E- COMPOSTER 470L bez podst.: Přemýšlíte nad uložením organického odpadu a jeho dalším využití pro vaši zahradu? Tuto možnost nabízí kompostér KETER E- COMPOSTER o obsahu 470 litrů. Oceníte u něj jak speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces, tak pěkný design, který skvěle zapne do jakékoliv zahrady. Kompostér KETER E- COMPOSTER zabraňuje vytváření typického zápachu díky svému konstrukčnímu řešení. Montáž kompostéru KETER E- COMPOSTER  zvládnou i méně zruční, stačí pouze do sebe zacvakat zámečky plastových dílů. Klíčové vlastnosti kompostéru KETER E- COMPOSTERZahradní kompostér o obsahu 470 litrůZ organického odpadu vyrobí užitečné hnojivoKonstrukční řešení zabraňuje zápachuSpeciální tvar urychluje rozkladný procesStylový design vhodný do jakékoliv zahradyJednoduchá montáž díky zacvakávacím zámkům ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. za skvělou cenu 749 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER E- COMPOSTER 470L bez podst.

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. skvělá volba v kategorii Kompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER E- COMPOSTER 470L bez podst.}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER E- COMPOSTER 470L bez podst., nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. Keter na zahradu

KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. Kompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 749 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290001995983 z výroby
- produkt je v kategorii Kompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER E- COMPOSTER 470L bez podst. Kompostéry
Cena zboží
749 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompostéry Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER E- COMPOSTER 470L bez podst.) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290001995983, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.