Info o KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny - hodnocení a parametry

Informace: KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny Zahradní domky Keter

Popis produktu: Zahradní domek KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny: Pracujete rádi na zahradě a řešíte, kam uskladnit nářadí a nástroje? Vyzkoušejte bezúdržbový zahradní domek KETER MANOR 6 × 5 DD v antracitové barvě. Stěny domku jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, který zvládne i náročné povětrnostní podmínky či sníh. Domek MANOR 6 × 5 DD je navržen tak, aby se dal umístit i do úzkých prostor na zahradě či u domu. Základem zahradního domku KETER MANOR 6 × 5 DD je zpevněná konstrukce formou kovových výztuží. Součástí domku v antracitové barvě jsou široké dvojité dveře, vestavěná okna a větrací průduchy. Zvýšená podlaha zajistí, že se dovnitř nedostane listí či sníh z venku. Rozměry zahradního domku jsou 185 × 152 × 226 cm. Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli je připraven pro osazení zámkem. Hlavní přednosti - KETER MANOR 6 × 5 DDPlastové stěny odolné vůči povětrnostním vlivůmBezúdržbové provedeníZahradní domek na nářadí a další zahradní doplňkyŠiroké dvojité dveře včetně oken a větracích otvorůRobustní strop domkuMateriál plast od značky KETER ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny za skvělou cenu 9 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní domky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny skvělá volba v kategorii Zahradní domky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny Keter na zahradu

KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny Zahradní domky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106938205 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní domky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny Zahradní domky
Cena zboží
9 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní domky Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Domek MANOR 6x5 DD s okny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106938205, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.