Info o KETER Domek FUSION 759 - hodnocení a parametry

Informace: KETER Domek FUSION 759 Zahradní domky Keter

Popis produktu: Zahradní domek KETER Domek FUSION 759: Pracujete rádi na zahradě a řešíte, kam uskladnit nářadí a nástroje? Vyzkoušejte bezúdržbový zahradní domek KETER FUSION 759 s povrchovou imitací dřeva. Stěny domku jsou vyrobeny ze speciálního kompozitního materiálu spojující dřevo a plast, do kterého je možné i vrtat. Základem zahradního domku KETER FUSION 759 je zpevněná konstrukce formou kovových výztuží. Součástí domku v hnědo-černé barvě jsou široké dvojité dveře, větrací otvory a světlíky. Zvýšená podlaha zajistí, že se dovnitř nedostane listí či sníh z venku. Rozměry zahradního domku jsou 229 × 287 × 252 cm. Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli je připraven pro osazení zámkem. Hlavní přednosti - KETER FUSION 759Kompozitní stěny odolné vůči povětrnostním vlivůmBezúdržbové provedeníStřešní krytina zpevněná ocelíPovrch domku s imitací dřevaZahradní domek na nářadí a další zahradní doplňkyŠiroké dvojité dveře včetně světlíků a větracích otvorůRobustní strop domkuMateriál dřevo-plast od značky KETER ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Domek FUSION 759 za skvělou cenu 35 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní domky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Domek FUSION 759

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Domek FUSION 759 skvělá volba v kategorii Zahradní domky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Domek FUSION 759 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Domek FUSION 759}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Domek FUSION 759 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Domek FUSION 759 Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Domek FUSION 759, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Domek FUSION 759 Keter na zahradu

KETER Domek FUSION 759 Zahradní domky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Domek FUSION 759 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 35 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Domek FUSION 759 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106926523 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní domky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Domek FUSION 759 Zahradní domky
Cena zboží
35 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní domky Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Domek FUSION 759) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106926523, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní domky - Zobrazit další produkty