Info o KETER Domek FACTOR 8x11 - hodnocení a parametry

Informace: KETER Domek FACTOR 8x11 Zahradní domky Keter

Popis produktu: Zahradní domek KETER Domek FACTOR 8x11: Pracujete rádi na zahradě a řešíte, kam uskladnit nářadí a nástroje? Vyzkoušejte bezúdržbový zahradní domek KETER FACTOR 8 × 11 v šedé barvě. Stěny domku jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, který zvládne i náročné povětrnostní podmínky či sníh. Domek FACTOR 8 × 11 má již v interiéru zabudované podpory pro regály a police. Základem zahradního domku KETER FACTOR 8 × 11 je zpevněná konstrukce formou kovových výztuží. Součástí domku v šedé barvě jsou široké dvojité dveře, okna a větrací průduchy. Zvýšená podlaha zajistí, že se dovnitř nedostane listí či sníh z venku. Rozměry zahradního domku jsou 257 × 332 × 243 cm. Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli je připraven pro osazení zámkem. Hlavní přednosti - KETER FACTOR 8 × 11Plastové stěny odolné vůči povětrnostním vlivůmBezúdržbové provedeníZahradní domek na nářadí a další zahradní doplňkyŠiroké dvojité dveře, okna včetně větracích otvorůRobustní strop domkuVnitřní uspořádání připraveno pro police a regályMateriál plast od značky KETER ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Domek FACTOR 8x11 za skvělou cenu 25 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní domky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Domek FACTOR 8x11

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Domek FACTOR 8x11 skvělá volba v kategorii Zahradní domky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Domek FACTOR 8x11 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Domek FACTOR 8x11}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Domek FACTOR 8x11 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Domek FACTOR 8x11 Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Domek FACTOR 8x11, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Domek FACTOR 8x11 Keter na zahradu

KETER Domek FACTOR 8x11 Zahradní domky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Domek FACTOR 8x11 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Domek FACTOR 8x11 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290103664961 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní domky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Domek FACTOR 8x11 Zahradní domky
Cena zboží
25 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní domky Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Domek FACTOR 8x11) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290103664961, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní domky - Zobrazit další produkty