Info o KETER Domek ARTISAN 7x7 - hodnocení a parametry

Informace: KETER Domek ARTISAN 7x7 Zahradní domky Keter

Popis produktu: Zahradní domek KETER Domek ARTISAN 7x7: Pracujete rádi na zahradě a řešíte, kam uskladnit nářadí a nástroje? Vyzkoušejte bezúdržbový zahradní domek KETER ARTISAN 7×7 s povrchovou imitací dřeva. Stěny domku jsou vyrobeny z dvojitého plastového profilu technologií DUOTECH. Základem zahradního domku KETER ARTISAN 7×7 je zpevněná ocelová konstrukce pokrytá stěnami DUOTECH. Součástí domku v šedo - antracitové barvě jsou široké dvojité dveře, viktoriánské okna a světlíky. Zvýšená podlaha zajistí, že se dovnitř nedostane listí či sníh z venku. Rozměry zahradního domku jsou 277 × 218 × 226 cm. Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli je připraven pro osazení zámkem. Hlavní přednosti - KETER ARTISAN 7×7Dvojité stěny odolné proti vlivům počasíBezúdržbové provedeníOcelová konstrukcePovrch domku s imitací dřevaZahradní domek na nářadí a další zahradní doplňkyŠiroké dvojité dveře včetně okenRobustní strop domkuUnikátní technologie DUOTECH od značky KETER Unikátní dvojité stěny DUOTECHNová technologie výroby plastových stěn je postavena na dvojitých stěnách s vnitřními výztuhami. Vzhled stěny je zcela přirozený a samozřejmě jsou odolné proti všem povětrnostním vlivům. K dispozici máte i celou paletu různých barev a lze použít i vlastní barvu. Pomocí systému D-Clip můžete na vnitřní stranu stěn velmi jednoduše umístit regály, organizéry nebo si zavěsit kolo. Výhodou stěn je i velmi snadná údržba oproti klasické dřevěné stěně. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Domek ARTISAN 7x7 za skvělou cenu 19 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní domky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Domek ARTISAN 7x7

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Domek ARTISAN 7x7 skvělá volba v kategorii Zahradní domky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Domek ARTISAN 7x7 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Domek ARTISAN 7x7}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Domek ARTISAN 7x7 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Domek ARTISAN 7x7 Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Domek ARTISAN 7x7, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Domek ARTISAN 7x7 Keter na zahradu

KETER Domek ARTISAN 7x7 Zahradní domky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Domek ARTISAN 7x7 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Domek ARTISAN 7x7 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106933989 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní domky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Domek ARTISAN 7x7 Zahradní domky
Cena zboží
19 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní domky Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Domek ARTISAN 7x7) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106933989, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.