Info o KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. - hodnocení a parametry

Informace: KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. Kompostéry Keter

Popis produktu: Kompostér KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. : Přemýšlíte nad uložením organického odpadu a jeho dalším využití pro vaši zahradu? Tuto možnost nabízí kompostér KETER DECO o obsahu 340 litrů. Oceníte u něj jak speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces, tak pěkný design v imitaci dřeva, který skvěle zapne do jakékoliv zahrady. Kompostér KETER DECO zabraňuje vytváření typického zápachu díky svému konstrukčnímu řešení, ke kompostéru náleží i praktický podstavec. Montáž kompostéru KETER DECO zvládnou i méně zruční, stačí pouze do sebe zacvakat zámečky plastových dílů. Klíčové vlastnosti kompostéru KETER DECO COMPOSTERZahradní kompostér o obsahu 340 litrůZ organického odpadu vyrobí užitečné hnojivoKonstrukční řešení zabraňuje zápachuSpeciální tvar urychluje rozkladný procesKe kompostéru náleží podstavecStylový design v imitaci dřevaJednoduchá montáž díky zacvakávacím zámkům ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. za skvělou cenu 1 029 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER DECO COMPOSTER 340L s podst.

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. skvělá volba v kategorii Kompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. Keter na zahradu

KETER DECO COMPOSTER 340L s podst.  Kompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 029 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290005828874 z výroby
- produkt je v kategorii Kompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER DECO COMPOSTER 340L s podst.  Kompostéry
Cena zboží
1 029 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompostéry Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER DECO COMPOSTER 340L s podst. ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290005828874, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.