Info o Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm - hodnocení a parametry

Informace: Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Kvalitní matná glazura, jemné zaoblené tvary a barvy, které zútulní interiér. Tahle váza bude slušet jak růžím, tak pivoňkám a vnese do vaše domova decentní ženskost.
O značce
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm za skvělou cenu 509 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm PT LIVING na zahradu

Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 509 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302657436 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
509 Kč
Dostupnost
23.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Keramická váza v terakotové barvě PT LIVING Terra, ⌀ 13 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302657436, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.