Info o KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 - hodnocení a parametry

Informace: KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 Svítidla KARE DESIGN

Popis produktu:

Elegantní závěsné světlo Charleston 6 rozzáří váš interiér svým jedinečným designem a šarmem. Čtvercová stínidla ze sklolaminátu stylově doplňuje kovová kostra lustru s mosaznou úpravou. Praktickým bonusem je možnost lustr výškově nastavit. Díky zajímavému a originálnímu provedení tohoto lustru můžete světlo použít v moderních i stylově zařízených interiérech. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 za skvělou cenu 12 997 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6

Lukáš
Pro mé potřeby je KARE DESIGN KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 KARE DESIGN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 KARE DESIGN na zahradu

KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz KARE DESIGN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 997 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KARE DESIGN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6 Svítidla
Cena zboží
12 997 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla KARE DESIGN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KARE DESIGN Závěsné mosazné světlo Charleston 6) potřebujete dokumentaci od výrobce (KARE DESIGN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.