Info o KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena - hodnocení a parametry

Informace: KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena Komody KARE DESIGN

Popis produktu:

Jednoduchou komodu Modena ocení především příznivci minimalismu. Jemný korpus z masivního mangového dřeva a černě lakovaná kovová podnož vytváří impozantní kontrast, který dodá místnosti vzdušnost a lehkost. Praktické úložiště zajišťují 4 prostorné police, 2 otevřené zásuvky a 1 uzavřená zásuvka. Rovné linie a elegantní vzhled bez úchytek vynikne nejen v moderních interiérech. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena za skvělou cenu 38 695 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena

Lukáš
Pro mé potřeby je KARE DESIGN KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena KARE DESIGN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena KARE DESIGN na zahradu

KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz KARE DESIGN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 38 695 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KARE DESIGN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena Komody
Cena zboží
38 695 Kč
Dostupnost
09.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody KARE DESIGN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KARE DESIGN Dřevěná komoda Modena) potřebujete dokumentaci od výrobce (KARE DESIGN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.