Info o KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm - hodnocení a parametry

Informace: KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm Jídelní stoly KARE DESIGN

Popis produktu:

Jídelní stůl Bug zaujme svým nadčasovým designem. Zajímavě zakřivená podnož dodá stolu osobitost a nádech budoucnosti. Masivní dřevěná deska a industriální kovová podnož vytváří atraktivní kontrast, který skvěle vynikne v moderních interiérech. Stůl bude příjemným společníkem v jídelně či kanceláři.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm za skvělou cenu 51 097 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je KARE DESIGN KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm KARE DESIGN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm KARE DESIGN na zahradu

KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz KARE DESIGN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 51 097 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KARE DESIGN
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm Jídelní stoly
Cena zboží
51 097 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly KARE DESIGN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KARE DESIGN Černý jídelní stůl Bug 300x90 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (KARE DESIGN), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.