Info o Kärcher WD 5 P - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher WD 5 P Sáčkové KÄRCHER

Popis produktu: Průmyslový vysavač Kärcher WD 5 P: Chcete rychlejší a příjemnější úklid? To nabízí vysavač Kärcher WD 5 P. Zajistí to například i velká nádrž z oceli a mnoho dalších skvělých funkcí vysavače Kärcher. Skvělá sací funkce zajistí čistotu a nízkou spotřebu proudu – pouze 1100 Wattů. Vysavač WD 5 Kärcher se pyšní i dalšími skvělými vymoženostmi, od ergonomicky tvarované rukojeti, až po praktický prostor přímo na vysavači pro úschovu kabelů a příslušenství. Montáž příslušenství přímo na sací hadici umožňuje odnímatelná rukojeť. Klíčové vlastnosti vysavače Kärcher WD 5 PVyzkoušená a snadná technika k výměně filtrů vysavačeNová funkce foukání pro všechno smetí na které obyčejný vysavač nedosáhneVysává mokré a suché nečistotyPlochý skládaný filtrPraktická elektrická zástrčka pro nářadíProstor na vysavači pro uložení kabelů a příslušenstvíFunkce držadla 3v1 - jednoduché otvírání, zavírání a vysypání nádoby Nové zpracováníVysavač Kärcher WD 5 P je vybaven robustní a odolnou nádrží z ušlechtilé oceli o objemu 25 l, dále také spolehlivým plochým skládaným filtrem ve filtrové kazetě. Složité čištění vysavače už pro vás také nebude žádný problém, nádobka se dá velice snadnou vyjmout a vysypat. Vybavení vysavačeSací hadice, 2,2 m, 35 mmOdnímatelná rukojeť s elektrostatickou ochranousací trubky, 2 kusy, 0,5 m,35 mmPlochý skládací filtr, ve vyjímatelné filtrační kazetěSpárová hubiceFiltrační sáček, 1 kusUložení příslušenství na přístrojiOchrana proti nárazuOtočný spínač (Zap / Vyp)Odkládací přihrádka na malé dílyPohodlné držadlo 3v1 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher WD 5 P za skvělou cenu 4 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sáčkové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher WD 5 P

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher WD 5 P skvělá volba v kategorii Sáčkové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher WD 5 P od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher WD 5 P}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher WD 5 P mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher WD 5 P KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher WD 5 P, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher WD 5 P KÄRCHER na zahradu

Kärcher WD 5 P Sáčkové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher WD 5 P i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher WD 5 P na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784979192 z výroby
- produkt je v kategorii Sáčkové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher WD 5 P Sáčkové
Cena zboží
4 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sáčkové KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher WD 5 P) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784979192, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Sáčkové - Zobrazit další produkty