Info o Kärcher WD 4 Premium Renovation - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher WD 4 Premium Renovation Sáčkové KÄRCHER

Popis produktu: Průmyslový vysavač Kärcher WD 4 Premium Renovation: Chcete rychlejší a příjemnější úklid? To nabízí vysavač Kärcher WD 4 Premium Renovation. Zajistí to například i velká nádrž z oceli a mnoho dalších skvělých funkcí vysavače Kärcher. Skvělá sací funkce zajistí čistotu a nízkou spotřebu proudu – 1600 Wattů. Vysavač WD 4 Kärcher se pyšní i dalšími skvělými vymoženostmi, od skvělého uzavíracího systému Pull&Push, přes ergonomicky tvarovanou rukojeť, až po praktický prostor přímo na vysavači pro úschovu kabelů a příslušenství. Montáž příslušenství přímo na sací hadici umožňuje odnímatelná rukojeť. Klíčové vlastnosti vysavače Kärcher WD 4 Premium RenovationVyzkoušená a snadná technika k výměně filtrů vysavačeNově vyvinutá podlahová hubice a sací hadice vysavače Kärcher WD 4 Premium RenovationNádoba z ušlechtilé oceliUkládací prostor pro všechna příslušenství přímo na vysavači KärcherUzavírací systém Pull&Push Nové zpracováníVysavač Kärcher WD 4 Premium je vybaven robustní a odolnou nádrží z ušlechtilé oceli o objemu 20 l, dále také spolehlivým patronovým filtrem ve filtrové kazetě. Složité čištění vysavače Kärcher už pro vás také nebude žádný problém, nádobka se dá velice snadnou vyjmout a vysypat. Technické vlastnosti vysavačeSací hadice, 2,2 m, 35 mmOdnímatelná rukojeťsací trubky, 2 kusy, 0,5 m, 35 mmMokro-suchá sací hubicePlochý skládací filtr, ve vyjímatelné filtrační kazetěSpárová hubiceFiltrační sáček, 1 kusParkovací polohaUložení příslušenství na vysavači  KärcherOchrana proti nárazuOtočný spínač (Zap/Vyp)Odkládací přihrádka na malé díly ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher WD 4 Premium Renovation za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sáčkové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher WD 4 Premium Renovation

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher WD 4 Premium Renovation skvělá volba v kategorii Sáčkové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher WD 4 Premium Renovation od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher WD 4 Premium Renovation}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher WD 4 Premium Renovation mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher WD 4 Premium Renovation KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher WD 4 Premium Renovation, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher WD 4 Premium Renovation KÄRCHER na zahradu

Kärcher WD 4 Premium Renovation Sáčkové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher WD 4 Premium Renovation i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher WD 4 Premium Renovation na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278261690 z výroby
- produkt je v kategorii Sáčkové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher WD 4 Premium Renovation Sáčkové
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sáčkové KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher WD 4 Premium Renovation) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278261690, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.