Info o Kärcher WD 3 Premium 25 let - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher WD 3 Premium 25 let Bezsáčkové KÄRCHER

Popis produktu: Průmyslový vysavač Kärcher WD 3 Premium 25 let: Energeticky úsporný, multifunkční vysavač s extrémně vysokým sacím výkonem z modelové řady Kärcher WD 3 Premium. Díky nádrži z ušlechtilé oceli o objemu 17 litrů se skvěle hodí jak pro mokré, tak i suché vysávání. Za zmínku stojí také 2 metry dlouhá sací hadice a 4 metry dlouhý přívodní kabel. Velkou novinkou je i nová sací hadice a podlahová hubice s klipsy. Ta je vybavená 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky a vytváří tak ideální dvojku, která zaručuje vynikající čisticí výsledek. Klíčové vlastnosti vysavače Kärcher WD 3 PremiumIdeální pro suché i mokré vysávání bez výměny filtruVelmi praktická funkce fukaruNádoba z ušlechtilé oceliNově vyvinutá podlahová hubice a sací hadicePraktický multifunkční domácí pomocníkEdice 25 let - 5 náhradních filtračních sáčků v sadě zdarma! Z vysavače rázem fukar - to je WD 3 PremiumFunkce fukaru vysavače Kärcher vám přijde vhod všude tam, kde vysávání není vhodné. Například pro odfoukání napadaného listí z verandy nebo parkoviště. Hodí se ovšem i na vysávání v garáži, dílně, v domácnosti a všude jinde. Nová podlahová hubice dopomáhá k maximálnímu pracovnímu pohodlí a dovoluje vám vyšší flexibilitu při vysávání. To zároveň zaručuje nejlepší výsledky při čištění. V neposlední řadě oceníte jednoduchou výměnu vzduchového filtru a výběr z několika druhů nástavců na hubici jako je spárová hubice, sací trubka v různých velikostech a morko-suchá sací hubice. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher WD 3 Premium 25 let za skvělou cenu 2 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bezsáčkové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher WD 3 Premium 25 let

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher WD 3 Premium 25 let skvělá volba v kategorii Bezsáčkové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher WD 3 Premium 25 let od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher WD 3 Premium 25 let}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher WD 3 Premium 25 let mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher WD 3 Premium 25 let KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher WD 3 Premium 25 let, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher WD 3 Premium 25 let KÄRCHER na zahradu

Kärcher WD 3 Premium 25 let Bezsáčkové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher WD 3 Premium 25 let i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher WD 3 Premium 25 let na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278477879 z výroby
- produkt je v kategorii Bezsáčkové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher WD 3 Premium 25 let Bezsáčkové
Cena zboží
2 149 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bezsáčkové KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher WD 3 Premium 25 let) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278477879, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.