Info o KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Univerzální čistič RM 555: Hledáte všestranný čistič pro rozličné venkovní povrchy, který bude nejen účinný, ale zároveň také šetrný k ošetřovaným materiálům? V tom případě určitě dejte šanci univerzálnímu přípravku od značky KÄRCHER RM 555. Tento tekutý víceúčelový čistič si hravě poradí s různými typy nečistot od prachu a špíny, až po minerální znečištění. Výborně ho uplatníte všude kolem domu a zahrady, zejména při čištění různých voděodolných povrchů, zahradního nábytku, ale i při údržbě vozidel i fasád. Rychle a efektivně rozpouští oleje a tuky, čímž povrchu navrátí nejen krásný původní vzhled, ale zároveň ho díky svému složení také udržuje a chrání. I přes svou vysokou účinnost zůstává přípravek k ošetřovanému povrchu také maximálně šetrný. Výhodou čističe KÄRCHER RM 555 je zároveň jeho snadné použití jako účinné přísady do všech vysokotlakých čističů. Stejně úspěšně jej využijete také při ručním čištění. S univerzálním čističem KÄRCHER tak rozhodně budou všechny věci i plochy kolem vašeho domu stále jako nové. Klíčové vlastnosti čističe KÄRCHER RM 555Všestranný tekutý čistič KÄRCHER RM 555 určený pro různé typy povrchůIdeální pro použití kolem domu, v zahradě i pro mytí vozidelMaximálně účinný a zároveň šetrný k materiáluRychle a nekompromisně odlučuje olej a vodu v odlučovači olejůVýborně odstraňuje zanesení od oleje, tuku a jiná minerální znečištěníNeutrální hodnota pHMožnost použití prostředku KÄRCHER RM 555 ve vysokotlakém čističi i při ručním čištěníObjem 5 litrů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 za skvělou cenu 449 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Univerzální čistič RM 555

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Univerzální čistič RM 555}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Univerzální čistič RM 555, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 449 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784359666 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Univerzální čistič RM 555 Příslušenství
Cena zboží
449 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Univerzální čistič RM 555) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784359666, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.