Info o KÄRCHER Univerzální čistič - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Univerzální čistič Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Univerzální čistič: Pro dokonalé vyčištění všech ploch na zahradě, v domě i na automobilu je určený univerzální čistící přípravek KÄRCHER. Univerzální čistič odstraňuje olej, tuky i kovová znečištění. Přípravek KÄRCHER je šetrný ke všem materiálům. Čistič je určen výhradně pro vysokotlaké čističe KÄRCHER.  Klíčové vlastnosti KÄRCHER univerzální čističuniverzální přípravek pro zahradu, dům i automobilčistič KÄRCHER odstraňuje olej, tuky i kovová znečištěnípřípravek je určen výhradně pro vysokotlaké čističeuniverzální čistič KÄRCHER je šetrný ke všem materiálům Objem balení:1 litr ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Univerzální čistič za skvělou cenu 180 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Univerzální čistič

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Univerzální čistič skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Univerzální čistič od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Univerzální čistič}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Univerzální čistič mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Univerzální čistič KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Univerzální čistič, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Univerzální čistič KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Univerzální čistič Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Univerzální čistič i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 180 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Univerzální čistič na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712133 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Univerzální čistič Příslušenství
Cena zboží
180 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Univerzální čistič) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712133, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.