Info o KÄRCHER Ultra pěnový čistič - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Ultra pěnový čistič Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Ultra pěnový čistič: Pro dokonalé vyčištění povrchu vozidel, lodí, obytných přívěsů a podobných ploch poslouží KÄRCHER Ultra pěnový čistič. Díky vyššímu dávkování a delší době působení zajistí čistič lepší účinek čištění. KÄRCHER Ultra pěnový čistič se vyznačuje intenzivní pěnivostí a aktivním čistícím účinkem. Je určen výhradně pro pěnovací trysky KÄRCHER.  Klíčové vlastnosti přípravku KÄRCHER Ultra pěnový čističvyšší dávkování a delší doba působení přípravku KÄRCHERKÄRCHER Ultra pěnový čistič má intenzivní pěnivostultra pěnový čistič je určen pouze pro pěnovací trysku KÄRCHERčistič je určen pro povrchy lodí, obytných přívěsů a dalších vozidelobjem 1 litr ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Ultra pěnový čistič za skvělou cenu 210 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Ultra pěnový čistič

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Ultra pěnový čistič skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Ultra pěnový čistič od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Ultra pěnový čistič}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Ultra pěnový čistič mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Ultra pěnový čistič KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Ultra pěnový čistič, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Ultra pěnový čistič KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Ultra pěnový čistič Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Ultra pěnový čistič i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 210 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Ultra pěnový čistič na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712034 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Ultra pěnový čistič Příslušenství
Cena zboží
210 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Ultra pěnový čistič) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712034, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.