Info o Kärcher plochý skládaný filtr - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher plochý skládaný filtr Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Filtr Kärcher plochý skládaný filtr: Plochý skládaný filtr Kärcher je určený pro multifunkční vysavače Home & Garden řady WD 4/5/6. Skládaný filtr je vhodný pro vysávání mokrých i suchých nečistot. Zachytává nežádoucí částice a tím nechává okolní vzduch hygienicky čistý.  Klíčové vlastnosti filtru Kärcher Určen pro vysavače Home & Garden řady WD 4/5/6Plochý skládaný tvarPro vysávání suchých i mokrých nečistot ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher plochý skládaný filtr za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher plochý skládaný filtr

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher plochý skládaný filtr skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher plochý skládaný filtr od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher plochý skládaný filtr}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher plochý skládaný filtr mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher plochý skládaný filtr KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher plochý skládaný filtr, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher plochý skládaný filtr KÄRCHER na zahradu

Kärcher plochý skládaný filtr Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher plochý skládaný filtr i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher plochý skládaný filtr na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784945234 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher plochý skládaný filtr Příslušenství
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher plochý skládaný filtr) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784945234, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.