Info o KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1: Také neustále bojujete s nevzhlednými skvrnami od přischlého hmyzu na masce a čelním skle vašeho auta? Pokud hledáte kvalitní přípravek, se kterým se těchto nečistot bez namáhavého drhnutí rychle a šetrně zbavíte, vyzkoušejte účinný odstraňovač hmyzu 3-in-1 od značky KÄRCHER. Přípravek byl vyvinut speciálně pro efektivní odstranění hmyzu ze všech lakovaných povrchů, oken, plastů a skel. Výborně a zároveň citlivě s ním vyčistíte celou kapotu vašeho vozu včetně čelního skla, zrcátek, ozdobných lišt i mřížky chladiče, aniž byste povrch poškrábali nebo jinak narušili. Čistič se nanáší manuálně a jeho použití je velmi snadné. Přípravek je dodáván v lahvi o objemu 0,5 l vybavené praktickým rozprašovačem. Stačí tedy pouze nastříkat dostatečné množství prostředku KÄRCHER 3-in-1 na požadovaná místa, nechat látku působit  3-5 minut a následně důkladně opláchnout vodou ideálně pod vysokým tlakem. Ošetřený povrch okamžitě získá svou původní čistotu a lesk. Klíčové vlastnosti odstraňovače hmyzu KÄRCHER 3-in-1Účinný přípravek KÄRCHER 3-in-1 pro jednoduché odstranění přischlého hmyzuIdeální pro vyčištění všech lakovaných povrchů, plastů, skel a mřížekJe efektivní a přitom maximálně šetrný k ošetřovanému povrchuRuční nanášeníSnadné použití díky ručnímu rozprašovačiObjem 0,5 l ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712218 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1 Příslušenství
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Odstraňovač hmyzu 3-in-1) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712218, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.