Info o Kärcher K 7 - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 7 Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 7: Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 je vybaven vodou chlazeným motorem a byl vyvinutý pro časté používání a silné znečištění chodníků, bazénu, cyklistických kol a vašich aut. Bohatá výbava vysokotlakého čističe sahá od pistole s praktickou přípojkou Quick Connent po 10 m dlouhou vysokotlakou hadici a spolehlivý vodní filtr na ochranu čerpadla. Možnost měnit nastavení síly tlaku doslova jedním pohybem ruky. Vysokotlaký čistič Kärcher K 7  je vybaven také rotační tryskou, která si poradí dokonce i s nejnepoddanější špínou.   Klíčové vlastnosti vysokotlakého čističe Kärcher K 7 Uložení pistole a pracovního nástavce na stroji Kärcher K 7 na úsporné místoVyměnění čistícího prostředku pouze jedním pohybem ruky díky funkci Plug n CleanVysokotlaká hadice čističe se dá lehce připojit a odpojit od přístrojeVodou chladící motor čističe se vyznačuje svou dlouhou životností Technické údaje vysokotlakého čističe Kärcher K 7 Průtok - 600 l/hPříkon - 3000 WHmotnost bez příslušenství - 18 kgMax. tlak - 160 barůPlošný výkon - 60 m2/hodMax. teplota vody - 60 °C10 m dlouhá hadice ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 7 za skvělou cenu 10 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 7

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 7 skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 7 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 7}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 7 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 7 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 7, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 7 KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 7 Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 7 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 7 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784720237 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 7 Tlakové myčky
Cena zboží
10 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 7) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784720237, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Tlakové myčky - Zobrazit další produkty