Info o Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home: Dopřávejte si vysokou kontrolu nad nečistotami s vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home. Ideálně se hodí na středně silné znečištění okolo vašeho domu. Není ani problém měnit tlak tak, aby byl ideální pro každý povrch a nečistotu. Vše se dá snadno nastavit na pracovním nástavci vysokotlakého čističe Kärcher a následně zkontrolovat přímo na LED displeji pistole. Vysokotlaký čistič Kärcher také představuje možnost přecházet z vysokého tlaku vody na čistící prostředek bez sundání nástavce. Klíčové vlastnosti vysokotlakého čističe Kärcher K 5 Premium Full Control Plus HomeRegulace tlaku a dávkování čisticího prostředku pouze pomocí tlačítka a LED displeji na vysokotlakém čističiSnadné  přepínání mezi vysokým tlakem a čistícím prostředkemVčetně bubnu na navíjení hadiceVýměna čistícího prostředku pouze jedním pohybem rukyFunkce PlugnClean nám zajistí snadné nanášení čistícího prostředku Místo pro uložení pistole a pracovního nástavcePro výrobu madla vysokotlakého čističe byl použit vysoce kvalitní hliník Snadnější úklid s vysokotlakým čističemStačí jeden jediný pohyb ruky a díky skvělé funkci PlugnClean vyměníte čistící prostředek na vysokotlakém čističi Kärcher. Stav napěnění lze zkontrolovat přímo na čističi pouhým pohledem. Větší stabilitu čističe Kärcher zajistí další opěrná noha. Tu lze také používat jako madlo, díky kterému nebude problém vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Premium vyzvednout do poličky a snadno ho tak uklidit. Technické údaje vysokotlakého čističe Kärcher K 5 Premium Full Control Plus HomePříkon - 2 100 WHmotnost bez příslušenství - 13,1 kg Max. tlak - 145 barůPlošný výkon - 40 m2/hodMax. teplota vody - 40 °C8 m dlouhá hadice Obsah baleníSada pro domácnost, Čistič ploch T350, čistič kamene a fasád 3 v 1, 1 lVysokotlaká pistole, G 180 Q Full Control PlusNavíjecí vysokotlaké hadiceVysokotlaká hadice, 8 mDávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Systém Plug n CleanTeleskopické madloVodou chlazený motorSoft bagIntegrovaný vodní filtrAdaptér připojení k zahradní hadici A3/4Multi Jet 3-v-1 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home za skvělou cenu 10 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278246208 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home Tlakové myčky
Cena zboží
10 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 5 Premium Full Control Plus Home) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278246208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Tlakové myčky - Zobrazit další produkty