Info o Kärcher K 5 Full Control Plus - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 5 Full Control Plus Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Full Control Plus: Dopřávejte si vysokou kontrolu nad nečistotami s vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Full Control Plus. Ideálně se hodí na středně silné znečištění okolo vašeho domu. Není ani problém měnit tlak tak, aby byl ideální pro každý povrch a nečistotu. Vše se dá snadno nastavit na pracovním nástavci vysokotlakého čističe Kärcher a následně zkontrolovat přímo na LED displeji pistole. Vysokotlaký čistič Kärcher také představuje možnost přecházet z vysokého tlaku vody na čistící prostředek bez sundání nástavce.. Klíčové vlastnosti vysokotlakého čističe Kärcher K 5 Full Control PlusRegulace tlaku a dávkování čisticího prostředku pouze pomocí tlačítka a LED displeji na vysokotlakém čističiSnadné  přepínání mezi vysokým tlakem a čistícím prostředkemVýměna čistícího prostředku pouze jedním pohybem rukyFunkce PlugnClean nám zajistí snadné nanášení čistícího prostředku Úsporné místo pro uložení pistole a pracovního nástavcePro výrobu madla vysokotlakého čističe byl použit vysoce kvalitní hliník Snadnější úklid s vysokotlakým čističemStačí jeden jediný pohyb ruky a díky skvělé funkci PlugnClean vyměníte čistící prostředek na vysokotlakém čističi Kärcher. Stav napěnění lze zkontrolovat přímo na čističi pouhým pohledem. Větší stabilitu čističe Kärcher zajistí další opěrná noha. Tu lze také používat jako madlo, díky kterému nebude problém vysokotlaký čistič Kärcher K 5 vyzvednout do poličky a snadno ho tak uklidit. Technické údaje vysokotlakého čističe Kärcher K 5 Full Control PlusPříkon - 2100 WHmotnost bez příslušenství - 18 kg Max. tlak - 145 barůPlošný výkon - 40 m2/hodMax. teplota vody - 40 °C8 m dlouhá hadice ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 5 Full Control Plus za skvělou cenu 8 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 5 Full Control Plus

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 5 Full Control Plus skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 5 Full Control Plus od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 5 Full Control Plus}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 5 Full Control Plus mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 5 Full Control Plus KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 5 Full Control Plus, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 5 Full Control Plus KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 5 Full Control Plus Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 5 Full Control Plus i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 5 Full Control Plus na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278253459 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 5 Full Control Plus Tlakové myčky
Cena zboží
8 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 5 Full Control Plus) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278253459, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.