Info o Kärcher K 4 Full Control Car & Home - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 4 Full Control Car & Home Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 4 Full Control Car & Home: Dopřávejte si vysokou kontrolu nad nečistotami s vysokotlakým čističem Kärcher K 4 Full Control Car & Home. Ideálně se hodí na středně silné znečištění okolo vašeho domu. Není ani problém měnit tlak tak, aby byl ideální pro každý povrch a nečistotu. Vše se to dá snadno nastavit na pracovním nástavci a následně zkontrolovat přímo na LED displeji pistole. Vysokotlaký čistič Kärcher také představuje možnost přecházet z vysokého tlaku vody na čistící prostředek bez sundání nástavce. Klíčové vlastnosti vysokotlakého čističe Kärcher K 4 Full Control Car & HomeRegulace tlaku a dávkování čisticího prostředku pouze pomocí tlačítka a LED displeji na vysokotlakém čističiSnadné  přepínání mezi vysokým tlakem a čistícím prostředkemVýměna čistícího prostředku pouze jedním pohybem rukyFunkce PlugnClean nám zajistí snadné nanášení čistícího prostředku Úsporné místo pro uložení pistole a pracovního nástavcePro výrobu madla vysokotlakého čističe byl použit vysoce kvalitní hliníkSoučástí balení čističe je čistící sada na auto  Snadnější úklid s vysokotlakým čističemStačí jeden jediný pohyb ruky a díky skvělé funkci PlugnClean vyměníte čistící prostředek na vysokotlakém čističi Kärcher. Stav napěnění lze zkontrolovat přímo na čističi pouhým pohledem. Větší stabilitu čističe Kärcher zajistí další opěrná noha. Tu lze také používat jako madlo, díky kterému nebude problém vysokotlaký čistič Kärcher K 4 vyzvednout do poličky a snadno ho tak uklidit. Technické údajePrůtok - 420 l/hPříkon - 1800 WHmotnost bez příslušenství - 18 kg Max. tlak - 130 barůPlošný výkon - 30 m2/hodMax. teplota vody - 40 °C6 m dlouhá hadice ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 4 Full Control Car & Home za skvělou cenu 7 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 4 Full Control Car & Home

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 4 Full Control Car & Home skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 4 Full Control Car & Home od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 4 Full Control Car & Home}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 4 Full Control Car & Home mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 4 Full Control Car & Home KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 4 Full Control Car & Home, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 4 Full Control Car & Home KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 4 Full Control Car & Home Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 4 Full Control Car & Home i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 4 Full Control Car & Home na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278258201 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 4 Full Control Car & Home Tlakové myčky
Cena zboží
7 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 4 Full Control Car & Home) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278258201, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.