Info o Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home: Domov a auto jsou místa, kde strávíte velkou část svého života. O takovou část je potřeba náležitě pečovat a vysokotlaký čistič Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home je tu právě od toho. Čistič Kärcher je se svými 120 bary tlaku připraven odstranit sebeodolnější nečistotu. Sami si ale na na modelu K 3 Premium Full Control Car & Home zvolíte, jakou intenzitu si přejete použít. Množství nástavců se něžně postará o vašeho miláčka na kolech a průtok vody až 380 l/h dopřeje koupel i vašemu domovu. Přednosti čističe Kärcher K 3 Premium Full Control Car & HomeKompaktní rozměry a hmotnost pouhých 5,6 kgBezkonkurenční výkon čističe Kärcher K 3 Premium 1 600 Wattů Myjte vodou ohřátou až na 40 °CTlak nastavíte na 3 různé stupně včetně 1 pro uvolňování čistícího prostředkuKärcher K 3 Premium Full Control Car & Home je vhodný pro domov i automobil Kärcher K 3 Premium je lepšíLepší tlak, lepší výkon, lepší průtok. Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home je zkrátka takový. Speciální kartáč na mytí je ideální do interiérů všeho druhu. Uvolňuje hustou pěnu, která ulpívá na špíně a nekompromisně ji ničí. K 3 Premium zbaví váš vůz šedého povlaku a omladí ho o několik let. Vy vše zvládnete s elegancí například i díky nádržce na čistící prostředek. Nic nezanedbejteO auto již je postaráno, zbývá už jen váš domov a jeho okolí. I zde vám bude Kärcher K 3 Premium stát věrně po boku. Nyní už můžete váš vysokotlaký čistič pustit na plný výkon a sledovat, jak nečistoty před obrovským tlakem 120 barů Kärcheru K 3 Premium prchají z vašeho pozemku pryč. Speciální čistící prostředek Patio & Deck vám při další snídani venku zajistí příjemný zážitek. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home za skvělou cenu 5 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278287713 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home Tlakové myčky
Cena zboží
5 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 3 Premium Full Control Car & Home) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278287713, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.