Info o Kärcher K 2 Full Control Car & Home - hodnocení a parametry

Informace: Kärcher K 2 Full Control Car & Home Tlakové myčky KÄRCHER

Popis produktu: Vysokotlaký čistič Kärcher K 2 Full Control Car & Home: Dopřejte si vysokou kontrolu nad nečistotami s čističem Kärcher K 2 Full Control Car & Home. Mějte své auto i okolí domu vždy čisté. Se snadným přechodem mezi intenzitou tlaku dokážete zvolit vždy ten správný pro daný povrch. Čistič Kärcher K 2 Full Control Car & Home má pro vás připravené tři stupně tlaku, SOFT, MEDIUM a HARD, ale také režim, který vám ulehčí práci s čistícím prostředkem. Klíčové vlastnosti vysokotlakého čističe Kärcher K 2 Full Control Car & HomeSnadná kontrola tlaku na vysokotlakém čističiPřepínejte intenzitu tlaku mezi stupni tak, aby byl vždy ideálníDíky funkci Patio & Deck můžeme snadno nanášet čistící prostředek bez rozstřikování Uložný prostor pro pistoli a pracovní nástavec přímo na čističi Kärcher Kvalitní teleskopické madlo vyrobeno z hliníkuSoučástí balení čističe je i čistící sada na auto  Technické údajePrůtok - 360 l/hPříkon - 1400 WHmotnost bez příslušenství - 4,3kg Max. tlak - 110 barůPlošný výkon - 20 m2/hodMax. teplota vody - 40 °C4 m dlouhá hadice ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kärcher K 2 Full Control Car & Home za skvělou cenu 3 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tlakové myčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kärcher K 2 Full Control Car & Home

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER Kärcher K 2 Full Control Car & Home skvělá volba v kategorii Tlakové myčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kärcher K 2 Full Control Car & Home od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kärcher K 2 Full Control Car & Home}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kärcher K 2 Full Control Car & Home mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kärcher K 2 Full Control Car & Home KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kärcher K 2 Full Control Car & Home, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kärcher K 2 Full Control Car & Home KÄRCHER na zahradu

Kärcher K 2 Full Control Car & Home Tlakové myčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kärcher K 2 Full Control Car & Home i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kärcher K 2 Full Control Car & Home na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4054278250441 z výroby
- produkt je v kategorii Tlakové myčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kärcher K 2 Full Control Car & Home Tlakové myčky
Cena zboží
3 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tlakové myčky KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kärcher K 2 Full Control Car & Home) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4054278250441, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.