Info o KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1: Pro dokonalé vyčištění skla vašeho automobilu je určený čistící přípravek KÄRCHER. Gelový čistič KÄRCHER 3 v 1 šetrně odstraňuje veškerá znečištění včetně těch olejových. Čistič skel KÄRCHER lze použít nejen na automobily ale i na další skleněné, zrcadlové a vodotěsné plochy. Díky gelové konzistenci vám přípravek nebude stékat z čištěného povrchu. Přípravek je určený pro manuální čištění. Klíčové vlastnosti přípravku KÄRCHER gelový čistič skel 3 v 1čistič skel odstraňuje veškerá znečištění včetně olejovýchgelová konzistence čističe KÄRCHER zamezuje stékání během čištěnípoužití na zrcadla, skla a vodotěsné plochypřípravek pro manuální čištěníobjem balení 0,5 litrů Objem balení:0,5 litrů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712225 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1 Příslušenství
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Gelový čistič skel 3-in-1) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712225, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.