Info o KÄRCHER Čistič plastů - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Čistič plastů Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Čistič plastů: Pro dokonalé vyčištění plastových povrchů poslouží čistící přípravek KÄRCHER. Čistič plastů KÄRCHER je určený pro zahradní nábytek, rámy oken a další plastové povrchy kolem vašeho domu i zahrady. Použít ho můžete s vysokotlakým čističem KÄRCHER nebo pro manuální čištění.  Klíčové vlastnosti čističe plastů KÄRCHERčistič pro zahradní nábytek, rámy oken a další plastové povrchy kolem domu i zahradyKÄRCHER čistič plastů je použitelný pro ruční čištění i vysokotlaké čističe Objem balení:5 litrů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Čistič plastů za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Čistič plastů

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Čistič plastů skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Čistič plastů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Čistič plastů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Čistič plastů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Čistič plastů KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Čistič plastů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Čistič plastů KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Čistič plastů Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Čistič plastů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Čistič plastů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784359673 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Čistič plastů Příslušenství
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Čistič plastů) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784359673, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.