Info o KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1: Hledáte skutečně účinný a přitom šetrný čistič pro vaši dřevěnou terasu, chatku, plot nebo jinou dřevěnou plochu kolem domu či v zahradě, který současně zapůsobí i jako dokonalá povrchová ochrana? Čistící přípravek KÄRCHER 3-in-1 vás rozhodně nezklame. Hravě a rychle si poradí se všemi ošetřenými i neošetřenými venkovními dřevěnými povrchy, které díky svému vyváženému složení nejen perfektně vyčistí, ale rovnou také intenzivně ošetří a ochrání. Speciální formule poskytne povrchu ochranu dokonce i před UV zářením, čímž oddaluje opětovné ztmavnutí dřeva. Přípravek KÄRCHER účinně odstraňuje různé typy znečištění, špínu, prach, tuk, zmechovatělý povrch, emisní nečistoty, a přitom zůstává k ošetřovanému povrchu maximálně citlivý. Výhodou prostředku je možnost použití jak ve vysokotlakém čističi, tak i při ručním čištění. Díky prostředku KÄRCHER 3-in-1 tak budou všechny vaše dřevěné povrchy kolem domu stále jako nové. Klíčové vlastnosti čističe KÄRCHER 3 v 1Aktivní čistič dřeva KÄRCHER 3 v 1 pro venkovní terasy, ploty a dřevěné domyVhodný na všechny ošetřené i neošetřené dřevěné plochyCitlivě a účinně čistí a zároveň ošetřuje povrchPoskytuje dřevěnému povrchu UV ochranuDokonale odstraňuje veškeré nečistotyMožnost použití prostředku KÄRCHER 3 v 1 ve vysokotlakém čističi i při ručním čištěníObjem 1 litr   ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 za skvělou cenu 179 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712171 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1 Příslušenství
Cena zboží
179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Čistič dřeva 3-in-1) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712171, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.