Info o KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 - hodnocení a parametry

Informace: KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 Příslušenství KÄRCHER

Popis produktu: Přípravek KÄRCHER Čistič disků 3-in-1: Také rádi udržujete svůj vůz čistý a stále jako nový? Potom určitě věnujete patřičnou péči také ošetření samotných disků kol. Jejich údržbu vám v mnohém usnadní intenzivní gelový čistič disků KÄRCHER 3-in-1. Tento přípravek byl speciálně vyvinut právě pro čištění hliníkových a ocelových disků, ze kterých účinně odstraňuje veškeré nečistoty, které se na disk během provozu nachytaly. S jeho pomocí se snadno zbavíte i špíny z brzdného prachu či posypové soli. Přípravek je dodáván v lahvi vybavené praktickým rozprašovačem. Stačí tedy pouze nastříkat dostatečné množství prostředku KÄRCHER 3-in-1 na požadovaná místa, nechat látku působit a následně důkladně opláchnout vodou ideálně pod vysokým tlakem. Přípravek je tak inteligentní, že vám sám změnou barvy po několika minutách působení naznačí, kdy už nastal ten správný čas k jeho smytí. Ošetřený povrch okamžitě po vyčištění získá svou původní krásu a lesk. Klíčové vlastnosti čističe disků KÄRCHER 3-in-1Účinný přípravek KÄRCHER 3-in-1 pro jednoduché čištění disků z oceli a lehkého kovuOdstraní veškeré nečistoty z vozovky, brzdného prachu i posypové soliJe efektivní a přitom šetrný k ošetřovanému povrchuRuční nanášeníSnadné použití díky ručnímu rozprašovači a gelové konzistenciInteligentní změna barvy signalizuje konec doby působení přípravkuObjem 0,5 l ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 za skvělou cenu 260 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KÄRCHER Čistič disků 3-in-1

Lukáš
Pro mé potřeby je KÄRCHER KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KÄRCHER Čistič disků 3-in-1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 KÄRCHER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KÄRCHER Čistič disků 3-in-1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 KÄRCHER na zahradu

KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KÄRCHER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KÄRCHER
- číslo EAN 4039784712201 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KÄRCHER Čistič disků 3-in-1 Příslušenství
Cena zboží
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství KÄRCHER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KÄRCHER Čistič disků 3-in-1) potřebujete dokumentaci od výrobce (KÄRCHER), manuály 4039784712201, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.