Info o Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto - hodnocení a parametry

Informace: Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto Křesla Dutchbone

Popis produktu:

Otočné lounge křeslo Robusto je charakteristické zejména svou prostorností a komfortními vlastnostmi. Pevná a stabilní konstrukce společně s příjemným čalouněním ze sametové látky v karamelově hnědém odstínu a pohodlným sedákem jsou zárukou kvalitní relaxace. Díky svému designu se hodí do každého interiéru a designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto za skvělou cenu 20 077 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto Dutchbone na zahradu

Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 20 077 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548045774 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto Křesla
Cena zboží
20 077 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Karamelově hnědé otočné lounge křeslo DUTCHBONE Robusto) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548045774, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.