Info o Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm - hodnocení a parametry

Informace: Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm LED Osvětlení Cattara

Popis produktu: Voděodolná kapesní svítilna vybavená LED s vysokým zabezpečuje výtečný světelný tok. Svítilna je vybavena funkcí ZOOM, která umožňuje regulovat paprsek světla a tím osvětlovat blízné, nebo vzdálené objekty. Také disponuje třemi různými režimy světla (plné, úsporné a blikání SOS). Technické údaje: zdroj světla: CREE XP- LED 3 W světelný tok: 110 lm napájení: 1 x 1,5 V AA baterie (není součástí) režimy svícení: 3 x ( 100%, 50%, SOS) funkce: ZOOM materiál: hliník (ALU) voděodolnost: IP64 rozměry: 100 x 25 mm barva: červená Obsah balení: 1 x kapesní svítilna voděodolná - 110 lm 1 x poutko na ruku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm za skvělou cenu 318 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm skvělá volba v kategorii LED Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm Cattara na zahradu

Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm LED Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 318 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 5906083085710 z výroby
- produkt je v kategorii LED Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm LED Osvětlení
Cena zboží
318 Kč
Dostupnost
07.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED Osvětlení Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kapesní svítilna voděodolná - 110 lm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 5906083085710, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.