Info o Kamenné umyvadlo z žuly Litai - hodnocení a parametry

Informace: Kamenné umyvadlo z žuly Litai  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Luxusní, unikátní a vysoce kvalitní, ručně vyráběné umyvadlo z přírodního kamene může vaší koupelně dodat nádech uměleckého díla.  Upozornění! Umyvadla jsou originální, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, jak některá umyvadla vypadají, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: vysoká kvalita zpracování materiál: žula barva: černá průměr: 45 cm odtok: 4,5 cm hmotnost: 19 kg umyvadlo na desku bez přepadu Obsah balení: 1x umyvadlo bez dekorace, baterie, odpadu Návod "Jak o umyvadlo pečovat" najdete v záložce návody u produktu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kamenné umyvadlo z žuly Litai za skvělou cenu 3 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kamenné umyvadlo z žuly Litai

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Kamenné umyvadlo z žuly Litai skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kamenné umyvadlo z žuly Litai od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kamenné umyvadlo z žuly Litai}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kamenné umyvadlo z žuly Litai mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kamenné umyvadlo z žuly Litai INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kamenné umyvadlo z žuly Litai, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kamenné umyvadlo z žuly Litai INDERA na zahradu

Kamenné umyvadlo z žuly Litai  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kamenné umyvadlo z žuly Litai i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kamenné umyvadlo z žuly Litai na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kamenné umyvadlo z žuly Litai  Umyvadla
Cena zboží
3 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kamenné umyvadlo z žuly Litai) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.