Info o Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník - hodnocení a parametry

Informace: Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník  Umyvadla Divero

Popis produktu: Kamenné umyvadlo - leštěný mramor Toto umyvadlo má velice kvalitní povrchovou úpravu, která zajišťuje snadnou údržbu a velice pěkný vzhled. Toto umyvadlo stejně jako každé v naší nabídce je z přírodního kamene a proto se jedná o unikát, kdy se míry i barva mohou lišit, proto nelze hledat dvě nebo více stejných umyvadel.  Upozornění! Umyvadla jsou originální, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, jak některá umyvadla vypadají, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: délka: cca 60 cm šířka: cca 40 cm výška: cca 15 cm průtok: 4,5 cm hmotnost: cca 35 kg materiál: přírodní kámen leštěný uvnitř i vně  Obsah balení: 1 x kamenné umyvadlo  Každé umyvadlo je unikát, proto se mohou jednotlivé kusy od sebe lišit!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník za skvělou cenu 4 519 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník Divero na zahradu

Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 519 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327557255 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník  Umyvadla
Cena zboží
4 519 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - obdélník) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327557255, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.