Info o Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl - hodnocení a parametry

Informace: Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl Diety Anag

Popis produktu: Kniha Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl: Před dvě stě padesáti lety, když Buddha vytvořil zásady pro nové společenstvo mnichů, zavedl jediné železné pravidlo o jídle: Mniši by se měli vyvarovat „konzumaci potravin v nevhodnou dobu“. Odvěké pravidlo buddhistických mnichů Mnichové podle Buddhova pravidla o jídle mohli jíst cokoliv, ale museli přestat jíst po poledni. Zní to poněkud zvláštně a nahodile, ale Buddha i vědci došli k přibližně stejnému závěru: Není ani tak důležité, CO jíme, ale KDY. Buddhova dieta Buddhova dieta, která je postavena na propojení starobylé moudrosti a moderní vědy, čerpá z Buddhova učení o jídle a nejnovějších výzkumů obezity a hubnutí a přetváří je do nového přístupu k dietě – zlaté střední cesty mezi nezdravým holdováním a nereálným odříkáváním. Nabízí svěží alternativu ke stovkám knih, které nás přesvědčují, že jsme příliš líní nebo příliš zaneprázdnění či příliš hloupí, abychom jedli, co je pro nás dobré, nebo nás nutí dodržovat přísná a tvrdá omezení. Není to jen dieta – je to životní styl, který vás učiní šťastnými Konečně dosáhneme nirvány při hubnutí. Buddhova dieta představuje nový životní styl – výživově stálý i duchovně inspirativní. Poskytuje jasný plán a metodu hubnutí, která funguje úplně jinak než jakákoliv jiná dieta. Pomocí rozumného, vědomého a vědeckého přístupu Buddhovy diety mohou čtenáři konečně zhubnout.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl za skvělou cenu 246 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Diety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl

Lukáš
Pro mé potřeby je Anag Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl skvělá volba v kategorii Diety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl Anag - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl Anag na zahradu

Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl Diety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 246 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Anag
- číslo EAN 9788075541437 z výroby
- produkt je v kategorii Diety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl Diety
Cena zboží
246 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Diety Anag

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Jíst jako Buddha: Starověké umění zhubnout, aniž byste ztratili svou mysl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Anag), manuály 9788075541437, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.