Info o Jídlo s.r.o. - hodnocení a parametry

Informace: Jídlo s.r.o. Kuchařky osobností Prakul

Popis produktu: Kniha Jídlo s.r.o.: Velká naučná obrazová kniha autora kuchařských bestsellerů Romana Vaňka pro každého, kdo se chce dozvědět více o tajuplném vzniku potravin krok za krokem. Kniha boří některé mýty a díky moderním technologiím v mobilních telefonech zároveň zdarma zprostředkovává dobrodružnou cestu výroby nejen stovkami barevných fotografií, ale i krátkými filmy!! Školáci tak budou moci během výuky legálně vytáhnout z aktovek své „chytré“ telefony a nechat se filmově přenést do světa výroby. Kniha se tak může stát výbornou učební pomůckou nejen pro malé, ale i velké čtenáře. Každý moderní člověk by měl o koloběhu potravin a jejich výrobě znát co možná nejvíc. A to už od útlého věku.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Jídlo s.r.o. za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kuchařky osobností na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Jídlo s.r.o.

Lukáš
Pro mé potřeby je Prakul Jídlo s.r.o. skvělá volba v kategorii Kuchařky osobností.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Jídlo s.r.o. od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Jídlo s.r.o.}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Jídlo s.r.o. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Jídlo s.r.o. Prakul - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Jídlo s.r.o., nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Jídlo s.r.o. Prakul na zahradu

Jídlo s.r.o. Kuchařky osobností Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Jídlo s.r.o. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Prakul, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Jídlo s.r.o. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Prakul
- číslo EAN 9788087737200 z výroby
- produkt je v kategorii Kuchařky osobností


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Jídlo s.r.o. Kuchařky osobností
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kuchařky osobností Prakul

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Jídlo s.r.o.) potřebujete dokumentaci od výrobce (Prakul), manuály 9788087737200, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.