Info o JelínekTrading K 390 - hodnocení a parametry

Informace: JelínekTrading K 390 Kompostéry Jelínek Trading

Popis produktu: Kompostér JelínekTrading K 390: Každý vášnivý zahrádkář jistě využije tento kompostér od firmy Jelínek Trading o objemu 400 l. Je vhodný především pro středně velké zahrady, dobře vám poslouží pokud deset listnatých stromů a trávník o rozloze 300 m2. Konstrukce kompostéru má velké množství provzdušňovacích otvorů a otočný ventil pro dobré větrání a regulaci vzduchu, díky tomu se rychleji nastartují kompostovací procesy. Kompostér není vybaven dnem, čímž umožňuje lepší styk s přírodou a přístup mikroorganismů. Sestavení tohoto kompostéru zvládnete za pár minut.  Klíčové vlastnosti kompostéru Jelínek Trading K 390Objem kompostéru je 400 lJe vhodný pro středně velké zahrady Kompostér Jelínek Trading má množství provzdušňovacích otvorůJe vybaven ventilem pro lepší odvětráváníKompostér K 390 nemá dnoSestavení zvládnete za pár minutRozměry:základna: 66 × 66 cm výška: 110 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží JelínekTrading K 390 za skvělou cenu 1 308 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - JelínekTrading K 390

Lukáš
Pro mé potřeby je Jelínek Trading JelínekTrading K 390 skvělá volba v kategorii Kompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt JelínekTrading K 390 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého JelínekTrading K 390}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu JelínekTrading K 390 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka JelínekTrading K 390 Jelínek Trading - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o JelínekTrading K 390, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží JelínekTrading K 390 Jelínek Trading na zahradu

JelínekTrading K 390 Kompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace JelínekTrading K 390 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Jelínek Trading, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 308 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

JelínekTrading K 390 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jelínek Trading
- číslo EAN 33085940684603 z výroby
- produkt je v kategorii Kompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

JelínekTrading K 390 Kompostéry
Cena zboží
1 308 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompostéry Jelínek Trading

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (JelínekTrading K 390) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jelínek Trading), manuály 33085940684603, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Kompostéry - Zobrazit další produkty