Info o JelínekTrading K 290 - hodnocení a parametry

Informace: JelínekTrading K 290 Kompostéry Jelínek Trading

Popis produktu: Kompostér JelínekTrading K 290: Každý vášnivý zahrádkář jistě využije tento kompostér od firmy Jelínek Trading o objemu 270 l. Je vhodný především pro menší zahrádku v městské kolonii nebo menší zahrádku u rodinného domku, dobře vám poslouží pokud máte na zahradě bylinky, rajčata či menší rostlinky. Konstrukce kompostéru má velké množství provzdušňovacích otvorů a otočný ventil pro dobré větrání a regulaci vzduchu, díky tomu se rychleji nastartují kompostovací procesy. Kompostér není vybaven dnem, čímž umožňuje lepší styk s přírodou a přístup mikroorganismů. Sestavení tohoto kompostéru zvládnete za pár minut.  Klíčové vlastnosti kompostéru Jelínek Trading K 290Objem kompostéru je 270 lJe vhodný pro menší zahradyKompostér Jelínek Trading má množství provzdušňovacích otvorůJe vybaven ventilem pro lepší odvětráváníKompostér K 290 nemá dnoSestavení zvládnete za pár minutRozměry:základna: 63 × 63 cm výška: 70 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží JelínekTrading K 290 za skvělou cenu 1 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompostéry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - JelínekTrading K 290

Lukáš
Pro mé potřeby je Jelínek Trading JelínekTrading K 290 skvělá volba v kategorii Kompostéry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt JelínekTrading K 290 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého JelínekTrading K 290}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu JelínekTrading K 290 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka JelínekTrading K 290 Jelínek Trading - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o JelínekTrading K 290, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží JelínekTrading K 290 Jelínek Trading na zahradu

JelínekTrading K 290 Kompostéry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace JelínekTrading K 290 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Jelínek Trading, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

JelínekTrading K 290 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jelínek Trading
- číslo EAN 57085940684605 z výroby
- produkt je v kategorii Kompostéry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

JelínekTrading K 290 Kompostéry
Cena zboží
1 139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompostéry Jelínek Trading

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (JelínekTrading K 290) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jelínek Trading), manuály 57085940684605, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.