Info o Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny - hodnocení a parametry

Informace: Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny Zelenina a ovoce Prakul

Popis produktu: Kniha Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny:Druhá kniha v edici Jednoduše & dokonale z pera autora kuchařských bestsellerů Romana VaňkaJako vždy spolu s Vaňkem na této publikaci pracovala jeho manželka Jana a tým předních českých šéfkuchařů, kteří jsou zároveň lektory Pražského kulinářského institutu.Kniha obsahuje více než 120 barevných fotografií. Téměř 90 nových, nápaditých receptů připravených z běžně dostupných surovin, kde hlavní roli tentokrát hrají luštěniny a zelenina, je v knize tradičně zpracováno osvědčeným způsobem „krok za krokem“.Svou jednoduchostí kniha zaujme každého milovníka dobrého jídla za rozumnou cenu a zároveň svým tradičním formátem a typickým vzhledem doplní kolekci „bílé řady“ Vaňkových kuchařek mnoha kulinářským sběratelům.VypnutoVynechat z LightBoxuRoman VaněkPopularizátor oboru gastronomie, autor kuchařek a tvůrce internetových pořadů o gastronomii a zakladatel Pražského kulinářského institutu. Podobně jako Zdeněk Pohlreich je autorem mnoha humorných, rasantních a často i kontroverzních výroků. Mezi jeho populární kuchařky patří Poklady klasické české kuchyně, Snadno & rychle, Sushi - Doma, krok za krokem a mnohé další.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny za skvělou cenu 269 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zelenina a ovoce na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny

Lukáš
Pro mé potřeby je Prakul Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny skvělá volba v kategorii Zelenina a ovoce.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny Prakul - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny Prakul na zahradu

Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny Zelenina a ovoce Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Prakul, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 269 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Prakul
- číslo EAN 9788087737316 z výroby
- produkt je v kategorii Zelenina a ovoce


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny Zelenina a ovoce
Cena zboží
269 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zelenina a ovoce Prakul

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Jednoduše & dokonale Zelenina a luštěniny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Prakul), manuály 9788087737316, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.