Info o Jednoduché pletení pro každého - hodnocení a parametry

Informace: Jednoduché pletení pro každého Hobby Esence

Popis produktu: Kniha Jednoduché pletení pro každého:Naučte se plést jednoduché a originální kousky, kterými si zpestříte život! Nejprve se seznámíte se základy, které budete při pletení potřebovat, osvojíte si důležité techniky a proniknete do tajů jednotlivých vzorů. Poté si vzory vyzkoušíte a použijete v moderních projektech. Měkký wellness polštářek, okouzlující čelenka, nákrčník nebo náplety na nohy – to vše zvládnete, ať už jste začátečník nebo pokročilý.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Jednoduché pletení pro každého za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Jednoduché pletení pro každého

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Jednoduché pletení pro každého skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Jednoduché pletení pro každého od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Jednoduché pletení pro každého}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Jednoduché pletení pro každého mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Jednoduché pletení pro každého Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Jednoduché pletení pro každého, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Jednoduché pletení pro každého Esence na zahradu

Jednoduché pletení pro každého Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Jednoduché pletení pro každého i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Jednoduché pletení pro každého na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075493118 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Jednoduché pletení pro každého Hobby
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Jednoduché pletení pro každého) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075493118, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.