Info o Jaký typ je váš pes - hodnocení a parametry

Informace: Jaký typ je váš pes Kynologie, psi Plot

Popis produktu: Kniha Jaký typ je váš pes: Je váš pes… sebejistý, nebo opatrný? soustředěný, nebo nesoustředěný? líný, nebo pracovitý? rád se učí nové věci, nebo raději dokola opakuje to, co už zná? A tak bychom mohli pokračovat dál. Každý pes je totiž jiný. Nejde jen o to, jestli je malý nebo velký, tlustý nebo tenký – při tréninku hraje klíčovou roli jeho povaha. Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější… Denise Fenziová se ve své nové knize věnuje deseti nejčastějších povahovým rysům, které přímo ovlivňují to, jak k psovi přistupovat, jak ho motivovat a jak ho úspěšně cvičit nebo trénovat. Protože i když máte základní tréninkové postupy v malíčku, tak na každého psa platí něco jiného. Denise Fenziová provozuje výcvikovou školu Fenzi Dog Sports Academy a tréninku psích sportů se věnuje už více než 35 let. Za tu dobu se naučila, že se vyplatí přistupovat ke psům jemně a citlivě, protože jenom tak může přivést k ochotné a efektivní spolupráci psy všech povah i plemen. O jejích soutěžních úspěších nejlépe hovoří dva tituly americké šampiónky v obedience a řada dalších ocenění z dalších psích sportů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Jaký typ je váš pes za skvělou cenu 208 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Jaký typ je váš pes

Lukáš
Pro mé potřeby je Plot Jaký typ je váš pes skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Jaký typ je váš pes od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Jaký typ je váš pes}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Jaký typ je váš pes mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Jaký typ je váš pes Plot - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Jaký typ je váš pes, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Jaký typ je váš pes Plot na zahradu

Jaký typ je váš pes Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Jaký typ je váš pes i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Plot, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Jaký typ je váš pes na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Plot
- číslo EAN 9788074283215 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Jaký typ je váš pes Kynologie, psi
Cena zboží
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi Plot

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Jaký typ je váš pes) potřebujete dokumentaci od výrobce (Plot), manuály 9788074283215, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.