Info o ISO 827 LED projektor noční oblohy - hodnocení a parametry

Informace: ISO 827 LED projektor noční oblohy Žertovné předměty

Popis produktu: Kdy naposledy jste usínali pod širým nebem a pozorovali hvězdy? Star Master LED Nightlight vám přinese mléčnou dráhu na Váš strop!Technické údaje: lampa je napájena 3 tužkovými bateriemi dynamická – hvězdy se střídají, jedny hasnou, další se ukazují světlo lampy dokonale uklidňuje dokonalá dekorace dětského pokoje může svítit v několika módech, čímž může poskytovat různé světelné efekty rozměry: 108 x 108 x 117 mm Obsah balení: 1x LED projektor noční oblohy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží ISO 827 LED projektor noční oblohy za skvělou cenu 67 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žertovné předměty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ISO 827 LED projektor noční oblohy

Lukáš
Pro mé potřeby je ISO 827 LED projektor noční oblohy skvělá volba v kategorii Žertovné předměty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ISO 827 LED projektor noční oblohy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ISO 827 LED projektor noční oblohy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ISO 827 LED projektor noční oblohy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ISO 827 LED projektor noční oblohy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ISO 827 LED projektor noční oblohy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ISO 827 LED projektor noční oblohy na zahradu

ISO 827 LED projektor noční oblohy Žertovné předměty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ISO 827 LED projektor noční oblohy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 67 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ISO 827 LED projektor noční oblohy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 5901785363623 z výroby
- produkt je v kategorii Žertovné předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ISO 827 LED projektor noční oblohy Žertovné předměty
Cena zboží
67 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žertovné předměty

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ISO 827 LED projektor noční oblohy) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 5901785363623, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.