Info o ISO 6409 Kostým čarodějka- červená - hodnocení a parametry

Informace: ISO 6409 Kostým čarodějka- červená Dětské karnevalové kostýmy

Popis produktu:   Upravit cz Kostým čarodějka vykouzlí během chvíle z Vaší holčičky malou čarodějku. Sada se skládá z několika částí; v sadě je sukně na elastickém pásku, křídla na gumičkách, čelenka a hůlka. Křídla a sukně jsou na elastických páscích, díky nimž se přizpůsobují tělu dětí různého věku a váhy. Kostým čarodějky využijete při spoustě příležitostí, včetně oslavy narozenin, karnevalu, na Halloween, nebo při hrách a představeních ve škole nebo mateřské školce. Technické údaje: barva: červená věk: od 3 let rozměry sukně: 20 - 45 / 27 cm (min-max šířka / délka) rozměry křídel: 46 / 41 cm (šířka / výška)   délka hůlky: 35 cm Obsah balení: 1x sukně 1x křídla 1x čelenka 1x hůlka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží ISO 6409 Kostým čarodějka- červená za skvělou cenu 182 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské karnevalové kostýmy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ISO 6409 Kostým čarodějka- červená

Lukáš
Pro mé potřeby je ISO 6409 Kostým čarodějka- červená skvělá volba v kategorii Dětské karnevalové kostýmy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ISO 6409 Kostým čarodějka- červená od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ISO 6409 Kostým čarodějka- červená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ISO 6409 Kostým čarodějka- červená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ISO 6409 Kostým čarodějka- červená - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ISO 6409 Kostým čarodějka- červená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ISO 6409 Kostým čarodějka- červená na zahradu

ISO 6409 Kostým čarodějka- červená Dětské karnevalové kostýmy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ISO 6409 Kostým čarodějka- červená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 182 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ISO 6409 Kostým čarodějka- červená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 5902802908582 z výroby
- produkt je v kategorii Dětské karnevalové kostýmy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ISO 6409 Kostým čarodějka- červená Dětské karnevalové kostýmy
Cena zboží
182 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dětské karnevalové kostýmy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ISO 6409 Kostým čarodějka- červená) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 5902802908582, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.