Info o INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod - hodnocení a parametry

Informace: INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod Bazény INTEX Prism Frame INTEX

Popis produktu:

Bazén INTEX Prism Frame 4,57 x 0,84m je zahradní bazén s kovovým rámem pro povrchovou montáž. Včetně pískové filtrace 3,7m3/hod a příslušenství.

Špičková kvalita INTEX, která je běžná již na celém světě, je nyní k dostání i v menších velikostech. Jednoduše smontovatelný, robustní bazén s dlouhou životností. Masivní obvodová konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Montáž lze provést snadno bez použití nářadí. S tímto bazénem o průměru 4,57 × 0,84m je osvěžení, zábava a dobrá nálada zaručena. Objem vody při 90 % naplnění 11325 l. Dno a boční stěny této série bazénů jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu SUPER-TOUGH®. Tento velice pevný materiál se skládá a z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně nalaminovaným PVC. SUPER-TOUGH® je obzvlášť odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu záření.
O optimální filtraci se stará písková filtrace 3,7m3/h, která je součástí balení. Ta přináší nejen velmi dobrý výsledek filtrování, ale také obsahuje všechny potřebné přípojky. S bazénem jsou dodávané bezpečnostní schůdky, které představují pohodlný vstup a výstup z bazénu. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil.

Součástí balení je bazén s konstrukcí, písková filtrace 3,7m3/hod včetně propojovacích hadic, schůdky bezpečnostní, krycí plachta, podložka pod bazén. Písková náplň filtrace (9kg) není součástí dodávky!

Důležitá upozornění: Tento typ bazénu není určen pro zabudování do země. Montáž je nejjednodušší vykonávat ve dvojici. Přibližná doba montáže činí v závislosti na vybavení a velikosti bazénu 60 minut a více (bez přípravných prací pro podklad, resp. naplnění). Vodotěsnost/třída: W0. EN 16582–1 / EN 16582–3. Předpokladem pro instalaci bazénu je odpovídající připravené místo k výstavbě. Toto musí být zcela vodorovné a ploché. Podklad musí být dostatečně stabilní, aby unesl hmotnost naplněného bazénu nezávisle na počasí. Kromě toho musí být vytvořena možnost, aby vytékající bazénová voda mohla bez problémů odtékat, aniž by způsobila škody.

Přehled údajů:

  • Bazén 4,57 × 0,84m
  • Objem vody při 90 % naplnění cca 11325l
  • Písková filtrace 3,7m3/hod včetně propojovacích hadic
  • Schůdky bezpečnostní
  • Krycí plachta
  • Podložka pod bazén
... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod za skvělou cenu 8 900 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazény INTEX Prism Frame na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod skvělá volba v kategorii Bazény INTEX Prism Frame.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod INTEX na zahradu

INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set  + písková filtrace 3,7m3/hod Bazény INTEX Prism Frame Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 900 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Bazény INTEX Prism Frame


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set  + písková filtrace 3,7m3/hod Bazény INTEX Prism Frame
Cena zboží
8 900 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Bazény INTEX Prism Frame INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (INTEX Prism Frame Rondo 4,57 x 0,84m set + písková filtrace 3,7m3/hod) potřebujete dokumentaci od výrobce ( INTEX), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.