Info o Intex Matrace Gigant - hodnocení a parametry

Informace: Intex Matrace Gigant Čluny a lehátka INTEX

Popis produktu: Nafukovací lehátko Intex Matrace Gigant: Nafukovací matrace Intex Gigant je vynikajícím společníkem pro pohodovou dovolenou u vody. Matrace Gigant je obrovská, takže se na ni pohodlně vejde více lidí. Matrace Intex Gigant je vyrobená z pevného vinylu o síle 0,5 mm, takže se jen tak nepoškodí. Má dvě vzduchové komory, takže je bezpečnější a lépe drží tvar. Podložka se dá dobře nafouknout i vyfouknout. Klíčové vlastnosti nafukovací matrace Intex GigantObrovská plovoucí podložka o rozměrech 290 × 213 cmSnadno se vyfukuje a nafukujeMatrace Intex Gigant je vyrobena z pevného vinyluDvě vzduchové komory pro větší bezpečnost ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Intex Matrace Gigant za skvělou cenu 889 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Intex Matrace Gigant

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX Intex Matrace Gigant skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Intex Matrace Gigant od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Intex Matrace Gigant}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Intex Matrace Gigant mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Intex Matrace Gigant INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Intex Matrace Gigant, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Intex Matrace Gigant INTEX na zahradu

Intex Matrace Gigant Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Intex Matrace Gigant i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 889 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Intex Matrace Gigant na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN 6941057407449 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Intex Matrace Gigant Čluny a lehátka
Cena zboží
889 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Intex Matrace Gigant) potřebujete dokumentaci od výrobce (INTEX), manuály 6941057407449, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.