Info o Intex Lenoška nafukovací - hodnocení a parametry

Informace: Intex Lenoška nafukovací Čluny a lehátka INTEX

Popis produktu: Nafukovací lehátko Intex Lenoška nafukovací: Nafukovací lenoška Intex vám zajistí opravdový odpočinek. nafukovací lehátko je vyrobeno z masivního vinylu, vytvarované do maximálně pohodlné polohy, která je základem pro dobrou relaxaci. Lenoška Intex má dvě nafukovací komory, takže je měkké a zároveň drží tvar. Nejen na vodě oceníte integrovaný držák na pití. Balení obsahuje také opravnou záplatu. Klíčové vlastnosti nafukovací lenošky IntexMasivní provedení, které dobře drží tvarDesignové zpracování lenošky IntexIntegrovaný držák na pití Opravná záplata je součástí balení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Intex Lenoška nafukovací za skvělou cenu 529 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Intex Lenoška nafukovací

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX Intex Lenoška nafukovací skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Intex Lenoška nafukovací od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Intex Lenoška nafukovací}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Intex Lenoška nafukovací mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Intex Lenoška nafukovací INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Intex Lenoška nafukovací, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Intex Lenoška nafukovací INTEX na zahradu

Intex Lenoška nafukovací Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Intex Lenoška nafukovací i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 529 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Intex Lenoška nafukovací na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN 6941057458854 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Intex Lenoška nafukovací Čluny a lehátka
Cena zboží
529 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Intex Lenoška nafukovací) potřebujete dokumentaci od výrobce (INTEX), manuály 6941057458854, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.