Info o Intex LED plovoucí světlo koule 28693 - hodnocení a parametry

Informace: Intex LED plovoucí světlo koule 28693 Osvětlení INTEX

Popis produktu: Příslušenství k bazénu Intex LED plovoucí světlo koule 28693: Zpříjemněte si romantické chvíle trávené v bazénu a dodejte večernímu koupání nádech tajemna a kouzelnosti. S tím vším pomůže originální nafukovací koule INTEX, která pluje po hladině vody a díky zabudovanému LED osvětlení ozařuje své okolí tajemným svitem připomínajícími měsíc. Je vyrobená z kvalitního vinylového materiálu a nabízí 2 režimy nastavitelné pomocí dotykového senzoru. Vybrat si můžete buď jednotnou barvu nebo měnící se barvy. Součástí balení je opravná záplata, co zde ale nenajdete jsou 3 AAA baterie. Ty je třeba pro zprovoznění světla dokoupit. Klíčové vlastnosti svítící koule s LED světlem IntexRozměry 23 × 22 cmZabudované LED osvětleníSvítí ve 4 různých barvách2 světelné režimy - jednotná barva nebo barvy různéVyrobeno z kvalitního vinylu (tloušťka 0,3 mm) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Intex LED plovoucí světlo koule 28693 za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Intex LED plovoucí světlo koule 28693

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX Intex LED plovoucí světlo koule 28693 skvělá volba v kategorii Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Intex LED plovoucí světlo koule 28693 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Intex LED plovoucí světlo koule 28693}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Intex LED plovoucí světlo koule 28693 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Intex LED plovoucí světlo koule 28693 INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Intex LED plovoucí světlo koule 28693, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Intex LED plovoucí světlo koule 28693 INTEX na zahradu

Intex LED plovoucí světlo koule 28693 Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Intex LED plovoucí světlo koule 28693 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Intex LED plovoucí světlo koule 28693 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN 6941057407807 z výroby
- produkt je v kategorii Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Intex LED plovoucí světlo koule 28693 Osvětlení
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Osvětlení INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Intex LED plovoucí světlo koule 28693) potřebujete dokumentaci od výrobce (INTEX), manuály 6941057407807, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.