Info o Intex Dvojkruh River run - hodnocení a parametry

Informace: Intex Dvojkruh River run Čluny a lehátka INTEX

Popis produktu: Nafukovací lehátko Intex Dvojkruh River run: Nafukovací lehátko Intex Dvojkruh River run pro dva je perfektní dvojkřeslo, ve kterém si odpočinek na vodě maximálně užijete. Dno kruhu je vyplněno síťkou, takže vám nebude horko. Dvojkruh Intex River run je vybaven pohodlnými opěrkami zad, velkým vestavěným chladičem s víkem a dvěma otvory na pití, abyste se mohli kdykoli občerstvit. Díky dvěma madlům a lanu po celém obvodu se s dvojkruhem snadno manipuluje. Dvojkruh River run je vyrobený z pevného vinylu o síle 0,45 mm. Pro maximální bezpečnost má pět vzduchových komor. Součástí je také opravná náplast. Klíčové vlastnosti dvojkruhu Intex River runPohodlné opěrky zadVelký vestavěný chladič s víkemPevný vinylový materiál dvojkruhu Intex River runSnadno použitelné ventily pro nafukováníMadla a lano pro snadnou manipulaci a přenášení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Intex Dvojkruh River run za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Intex Dvojkruh River run

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX Intex Dvojkruh River run skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Intex Dvojkruh River run od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Intex Dvojkruh River run}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Intex Dvojkruh River run mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Intex Dvojkruh River run INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Intex Dvojkruh River run, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Intex Dvojkruh River run INTEX na zahradu

Intex Dvojkruh River run Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Intex Dvojkruh River run i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Intex Dvojkruh River run na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN 6941057458373 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Intex Dvojkruh River run Čluny a lehátka
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Intex Dvojkruh River run) potřebujete dokumentaci od výrobce (INTEX), manuály 6941057458373, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.